מתי נזדקק לצילום אווירי?

צילום אווירי מאפשר לנו לחוות את האירועים השונים מתוך זוויות חדשנות, חדשניות ומרעננות. בעוד שבימים עברו, צילום אווירי התאפשר אך ורק בהפקות ענק שנעזרו במסוקים או טיסנים, הרי שכיום נגישותם של הרחפנים אל ההמון, מאפשר יצירת זוויות צילום מרהיבות ובאמצעים הנגישים לכול.

כדי לאפשר את התוצאות המקסימליות, ניתן לשכור את שירותיהם של צלמים מקצועיים המיומנים בהטסת רחפנים בכפוף לקבלת רישיון מטיס רחפן ואשר מצוידים במיטב אמצעי הצילום המתקדמים ביותר.

נשאלת השאלה, מתי כדאי לשכור את שירותיו של צלם מקצועי לצורך צילום אווירי, ומתי אפשר להסתפק ברכישת רחפן באופן פרטי.

צילומי נדל"ן ואדריכלות

בצילומים שיווקיים של פרויקטי נדל"ן ומבנים אדריכליים רבי רושם, חברות רבות מבקשות לשכור את שירותיהם של צלמים מקצועיים אשר יתעדו את המבנה דרך זוויות ייחודיות.

זוויות ייחודיות שכאלו, עונות על צורך שיווקי, ובו הצרכנים עדים לפרויקטים מתוך פרספקטיבות שאינן נגישות בחיי היום יום. וודאי שאם נראה מבנה מזווית רגילה, לעומת זווית אווירית המציגה נוף רב רושם, הרי שהדבר ישפיע על רצוננו לבצע רכישה.

ניהול פרויקטים הנדסיים

את השימוש בצילום אווירי ניתן גם לראות בקרב חברות בנייה ותשתית המבקשות לעקוב אחר קצב ההתקדמות של הפרויקט.

לא אחת, הדיווחים של אנשי השטח שונים מן התוצאות בפועל, ועבור מבלי ההחלטות, מפקחי הבניה, היזמים והקבלנים, הרי שעין נוספת אשר תבחן את הנושא בקפידה, יכולה לסייע רבות בניהול קפדני והדוק יותר של כל הפרויקט ההנדסי.

ניתן לראות חברות בתחום הקבלנות והתכנון העירוני לרבות רשויות מוניציפליות אשר עושות שימוש ניכר ברחפנים.

ליווי אירועים LIVE

פסטיבלים או כל אירוע ציבורי אחר אשר בו נרצה בתיעוד מקצועי, הרי שמוטב להיעזר בצלם מקצועי ולא במטיס רחפנים חובב.

לרוב אירועים שכאלו יצריכו זוויות ייחודיות, יכולת תפעולית גבוהה, ויכולת ליצירת תצלומים מרהיבים בתנאי שטח משתנים.

מיפוי גיאוגרפי בעבור הרשויות

בעזרת חיישנים שונים הממוקמים על גבי הרחפן, צלמים מקצועיים רבים מספקים גם שירותים עבור רשויות מוניציפליות כמו גם רשויות ממשלתיות שונות, וזאת בעבור מיפוי גיאוגרפי מדויק של פני השטח החל מן הגבהים המשתנים ועד לתשתיות וכבישים סלולים.

בשירות אכיפת החוק וכוחות הביטחון

גורמי אכיפת החוק מסתמכים רבות כיום על רחפנים אשר מספקים מודיעין מקדים על נהגים אשר מבצעים עבירות תנועה. באופן הזה מתקבל תיעוד מדויק וללא ידיעתו של הנהג העובר על החוק. כמו כן, גורמי ביטחון רבים נעזרים ביכולותיהם של צלמים מקצועיים המיומנים בהטסת רחפנים וזאת לצורך קבלת מידע מודיעני מדויק בזמן אמת.

אין ספק כי ענף הצילום האווירי המקצועי עשה כברת דרך רבה במרוצת השנים. כיום ניתן לראות צלמים מקצועיים מיומנים אשר ממלאים תפקידים חשובים הן באירועים ציבוריים ואישיים, והן עבור צרכים של גורמים רשמיים.

תוכן עיניינם

למה לצלם בר מצווה בווידאו

המטרה העיקרית בצילום בר מצווה בווידאו היא הקלטה סופית שמאפשרת צפייה חוזרת מתי שרק רוצים. הדבר החשוב ביותר שאסור לפספס בתיעוד הוא הרגע בו חתן