מקלחונים במחירים ששווה לצלם

 

 

כיום מקלחונים מחליפים כמעט בכל בית משופץ את האמבטיה המסורתית. זה חסכוני ויעיל יותר, זה קל לניקיון, יש הרבה אפשרויות במחירים שונים, והם בטיחותיים מאד. למה לא, בעצם? השאלה היא רק כמה זה עולה. פחות מאמבטיה זה בטוח.

סוגי מקלחונים שקיימים

כיום יש שלושה סוגים עיקרים של מקלחונים, שמעבר לפונקציה שלהם, יש להם גם הבדלים במחירים. עם כל סוגי מקלחונים מחירים שונים מגיעים. הסוגים הם: מקלחון פינתי, שמתלבש על פינה קיימת וחוסך בזכוכית, אבל הוא גם קטן יותר. מקלחון חזיתי, שמשתמש בקיר אחד בלבד, אבל הוא דורש זכוכית רבה יותר, הוא גדול ומסיבי יותר והרבה יותר בולט. ויש סוג שלישי, שהוא היקר מכולם, וזה כזה שנבנה ומעוצב במיוחד בשבילכם בהזמנה אישית. זה מאשר לכם לשיטה גדולה מאד, אבל הוצאה כלכלית הרבה יקרה.

הבדלים מחירים בין ישראל לחוץ לארץ, בדגש על סחורה סינית מיובאת

המוצרים הישראליים בכלליות, בין אם סטנדרטיים ובאם מיוצרים בהזמנה אישית, הם יקרים יותר מאשר המיובאים. בעיקרון על עלות המוצר המיובא יש בערך 10% מיסים ועוד כ-40% הוצאות כמו התקנה מקומית, בדיקת תקינות ועבודת האינסטלטור. אבל עדיין, לרוב, המוצרים הסיניים זולים בצורה משמעותית מהישראליים. יש כאלו שאומרים שהם איכותיים פחות. עשו סקר ובדקו.

האם אפשר לחסוך בעלויות בלי לרדת ברמה

בהחלט שאפשר. אם עושים סקר שוק איכותי, מתייעצים עם בעלי מקצוע ושואלים חברים מנוסים, יכולים להגיע למצב שאתם מתקינים מוצרים מושלמים לצרכים שלכם, לגודל החדר, אופטימליים לשימוש, במחיר ידידותי, והכי חשוב – חוסכים הרבה מאד עלויות באנרגיה וחשמל, שמחזירות את ההשקעה במקלחון בתוך שנה שנתיים לכל היותר. בנוסף, היום המוצרים הישראליים מאד איכותיים וברמה גבוהה מאד. לכן, ההשקעה הכלכלית משתלמת במיוחד, בעיקר אם מדובר על מקלחון פינתי שהוא הכי פחות יקר מבין שלוש החלופות המוזכרות לעיל.

מקלחונים מחירים – קצת דוגמאות ופירוט

יש מקלחונים שעולים 500 שקל, לדוגמה אפשר להביא מסין סחורה שעולה כ-150$ כולל משלוח, ויש מקלחוני איכות שעולים כ-5000 שקל. זה תלוי בפירמה, זה תלוי בשיטת ההתקנה, איזו דלת ואיזה עובי זכוכית, האם יש אגן או מרצפות ועוד. מקלחון פינתי עולה בממוצע 2000 שקל לא כולל העבודה. מקלחון חזית עולה בממוצע החל מ-1490 שקל, עם הדלתות הכי סטנדרטיות שרוב האנשים מחליפים, ואז המחיר מאמיר גם הוא לכ-2000 שקלים בממוצע. אם תחפשו טוב, יש הרבה מאד מבצעים, ומקלחונים דומים עם פרופילים דקים יותר, לדוגמה, יכולים לעלות 890 שקל לא כולל עבודה, לדוגמה.

חשוב לקחת במחיר שני דברים עיקריים בחשבון: מחיר העבודה ומחיר ההובלה.

איך יודעים שמקבלים מחיר טוב בעבור המקלחונים שלכם

  1. אל תקנו את הכי זול ואל תקנו את הכי יקר. האמת היא איפשהו שם באמצע. אם המחיר הממוצע הוא 2000 שקל, לא יקרה כלום אם תקנו משהו, כמובן בהנחה והוא מושלם לצרכים שלכם, בערך ב-1400 שקל. מחיר העבודה הוא כמה מאות שקלים בממוצע, ואם אין משלוח של היצרן, אז עלות ההובלה היא בממוצע 200-300 שקל. חברות רציניות, בעיקר בזמן מבצע, עושות גם שילוח על חשבונן.
  2. אם אתם מתכננים שיפוץ משמעותי, חשוב לעשות את ההתקנה של הכול בפעם אחת, ולא פעם אחת את המקלחון ופעם אחרת משהו אחר. חבל, זה זמן עבודה שעולה מאות שקלים, שלא לדבר על הלכלוך וכאבי הראש. דאגו שהכול יקרה בפעם אחת, במשך כמה ימים רצופים, וזהו. אמנם זה יקר יותר בכמה אחוזים, אבל זה משתלם לטווח הארוך.

 

תוכן עיניינם

למה לצלם בר מצווה בווידאו

המטרה העיקרית בצילום בר מצווה בווידאו היא הקלטה סופית שמאפשרת צפייה חוזרת מתי שרק רוצים. הדבר החשוב ביותר שאסור לפספס בתיעוד הוא הרגע בו חתן