מדריך עבודה בגובה

 

תאונות אשר הובילו לפציעות חמורות נכות ואף מוות בעת עבודה לא בטוחה – לצעירנו לא חסר, כאשר העדר זהירות והעדר כלים לעבודה נכונה ופיקוח: הם אלה שמובילים בדרך כלל לתאונות מסוג זה. כיום עושים מנהלים ועובדים בחללי ייצור כל מאמץ כדי לצמצם פגיעות בזמן העבודה, בעוד שבאמצעות מדריך עבודה בגובה ניתן להבין יותר כיצד מונעים תאונות קשות.

מדריך עבודה בגובה – ככה תמנעו תאונות

אם אתם מנהלים חלל ייצור או צוות עובדים אשר עוסק בתחומים כמו חשמל, התקנות, עבודות בגובה, בנייה, נגרות, איטום מבנים ועוד, אתם בוודאי מעוניינים שהעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר, וזאת על מנת למנוע תאונות ובכך לשמור על עובדים שלמים ובריאים, כמו גם לייעל את העבודה.

מה כדאי לדעת על עבודה בגובה וכיצד עובדים בטוח?

אם אתם רוצים לצמצם עד כמה שניתן תאונות במרחב בו אתם עובדים, ואותו אתם מנהלים – חשוב שתדעו כי באמצעות בחירת מדריך עבודה בגובה אשר יודע לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר: ניתן למנוע תאונות קשות!

כיצד אפשר לאתר מדריך או חברה טובה להדרכות עבודה בגובה?

כיום ישנן מגוון חברות ומדריכים המציעים קורסי בטיחות שנועדו גם לעובדים ומנהלים המבצעים עבודת שטח מסוכנת, תוך הקניית כלל הכלים לעבודה בטוחה. הקורסים כוללים מעבר על נהלים, קבלת טיפים אודות מתן תשומת לב למפגעים וסכנות, כמו גם קבלת כללים להתנהלות מהירה ונכונה יותר בעת מצבי חירום.

מדריך עבודה בגובה הינו איש מקצוע שהוסמך על ידי חברות מקצועיות להעביר הלאה את הידע התכנים שנועדו עבור חברות, מפעלים, ארגונים, חללי ייצור, צוותי עובדים, מנהלים ועוד. מדריכי עבודה בגובה מוסמכים על ידי חברות הפועלות בתחום הבטיחות וקיבלו הסמכה לעסוק בתחום על ידי משרד התמ"ת.

חברות כאלה יעניקו קורסים למדריכים ולמומני בטיחות, תוך שישנם קורסים בסיסיים שכוללים מספר ימי הדרכה מלאים! באמצעות קורסים מסוג זה ניתן לקבל את כל הידע וההכשרה לשמש במקום עבודה כמדריך עבודה בגובה, תוך שחברות ומכללות מספקות מידע לעבודה בטוחה על גבי סולמות, קונסטרוקציות, פיגומים, גגות, סלי הרמה, במות ועוד.

למה יש לשים לב כאשר בוחרים בקורס עבודה בגובה?

כאשר אתם בוחרים את המכללה או את החברה בה תעברו את הקורס, שימו לב כי אתם בוחרים בחברה לה אנשי מקצוע מיומנים ומומחים, תוך קבלת המלצות על חברה טובה.

בנוסף יש לבחור חברה המציעה קורסי עבודה בגובה המתקיימים בכפוף לאישור אגף הפיקוח על העבודה במשרד הכלכלה.

בחרו אנשי המקציע שיוכלו להכשיר מספר עובדים בצוות שלכם על מנת שאלה יהפכו מדריכי עבודה בגובה שיבטיחו את חלל העבודה שלכם.

לסיכום, מדריך עבודה בגובה חייב להיות בשטח בזמן שאתם עובדים לכן יש לבחור כבר עכשיו בקורס מתאים.

תוכן עיניינם

למה לצלם בר מצווה בווידאו

המטרה העיקרית בצילום בר מצווה בווידאו היא הקלטה סופית שמאפשרת צפייה חוזרת מתי שרק רוצים. הדבר החשוב ביותר שאסור לפספס בתיעוד הוא הרגע בו חתן