אילו בגדים הכי מחמיאים לצילומים?

לא מעט אנשים שואלים את עצמם אילו בגדים הכי מחמיאים לצילומים? זה לא משנה אם מדובר על צילומים משפחתיים או צילומים גדולים יותר, אתם צריכים לבחור את הבגדים הנכונים ביותר. אם אתם רוצים להפוך את התחום הזה למקצוע, אתם כמובן תוכלו לעבור קורס סטיילינג שילמד אתכם את כל רזי התחום. מדובר על תחום הרבה יותר רחב ממה שנדמה לכם, קחו את זה בחשבון.

אך אם אין לכם זמן להתחיל לימודי סטיילינג, ובכל זאת אתם רוצים לדעת אילו בגדים הכי מחמיאים לצילומים – המאמר הבא מיועד עבורכם. כאן אתם תקבלו את כל הטיפים החשובים ביותר, טיפים שעשויים למנוע מכם לא מעט אי נעימויות בזמן אמת – בזמן הצילומים עצמם.

 

הימנעו מללבוש בגדים זוהרים

זה יכול להיות נהדר כאשר אתם רוצים להתבלט באירוע או במסיבה, אך אם אתם יודעים שמצפים לכם צילומים מוטב יהיה שתימנעו מבגדים זוהרים. בסיטואציות כאלה ואחרות הבגדים האלה עשויים להחזיר אור למצלמה, ומכאן יהיה מאוד קשה לראות אתכם. כך שבסוף אתם השקעתם הרבה בלבוש שלכם ודאגתם להיראות הכי טוב, בסוף לא באמת הצליחו לראות אתכם בגלל שהבגד החזיר אור ישירות למצלמה.

 

תלבשו בגדים פשוטים, אל תנסו להתחכם

העיקרון החשוב ביותר כאשר אתם מגיעים לצילומים הוא שיהיה לכם נוח. אם אתם לא תרגישו בנוח, יהיה מאוד פשוט לראות את זה בתמונות או בוידיאו. כך שאתם לא צריכים להתחכם, מוטב שתבחרו את הבגדים שאתם תרגישו בהם הכי בנוח, כך תוכלו להצטלם כמו שצריך. זה לא משנה אם מדובר על טי שירט ומכנס, כאשר אתם תרגישו בנוח כל צילום שתבצעו יהיה הכי אותנטי – וזה יהיה לגמרי נהדר.

 

חולצה שיהיה ניתן לחבר אליה מיקרופון

תזכרו כי אם מדובר על צילומי וידיאו, בשלב מסוים יחברו לחולצה שלכם מיקרופון כך שיהיה ניתן לשמוע אתכם טוב יותר. המטרה שלכם היא לבחור חולצה שיהיה ניתן לחבר אליה את המיקרופון, ואתם לא תרגישו לא בנוח. אל מדובר על חולצה צמודה, זה בהחלט עשוי להיות מכשל כאשר יחברו אליה מיקרופון. לימודי סטיילינג עוסקים בדיוק בתחום הזה, ואם לא הייתם שומעים את זה אולי הייתם עושים בחירה שגויה.

 

בגדים שלא ישדרו מה שאתם לא

קורס סטיילינג בסיסי מסביר כי בסוף, הצילומים שאתם עומדים לעבור הם אלה שעומדים להעביר את מי שאתם. לכן אין מקום להתחכם או לבחור בגדים שעשויים לשדר מה שאתם לא. מוטב שתבחרו בגדים שהם לגמרי הבגדים שאותם הייתם לובשים ביומיום, כך כל מי שיראה את הצילומים יוכל להבין בדיוק מי אתם. אם אתם תשדרו משהו אחר, זה עשוי בשלב מסוים להתפרש בצורה לא כל כך טובה – לכן אתם צריכים לקחת את הנושא הזה בחשבון.

תוכן עיניינם

למה לצלם בר מצווה בווידאו

המטרה העיקרית בצילום בר מצווה בווידאו היא הקלטה סופית שמאפשרת צפייה חוזרת מתי שרק רוצים. הדבר החשוב ביותר שאסור לפספס בתיעוד הוא הרגע בו חתן

רחפן עם מצלמה

רחפן עם מצלמה הינו למעשה כלי טיס לא מאוייש, קל לתפעול ובעל מכניקה די פשוטה. בשנים האחרונות, רחפנים הפכו לאהובים במיוחד בקרב הקהל הישראלי, ואף